Zawsze Razem

Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Niepubliczne Gimnazjum

Zakończenie Roku Szkolnego

W piątek 22 czerwca o godz. 10.00 zapraszamy na Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego.
W środę o 8.30 zapraszamy na Mszę św. do kościoła Miłosierdzia Bożego na os. Jana III Sobieskiego.

Nasza szkoła jest placówką niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej.
Jest przeznaczona dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, sprzężeniami, w normie intelektualnej oraz z lekką i głębszą niepełnosprawnością.

NAUKA U NAS JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNA.
Uczniowie mają zapewniony bezpłatny dowóz na terenie Poznania oraz gminny.

Czytaj więcej...

Dzień Mamy i Taty

W piątek wybieramy się na PIKNIK do Leśniczówki Naramowice, aby wspólnie świętować Dzień Mamy i Taty.
Jeśli pogoda nie pozwoli na piknikowanie na świeżym powietrzu impreza odbędzie się w szkole.

Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

Od września 2017 rozpoczynamy w naszej szkole zajęcia z wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Rozpoczynamy zapisy na kolejny rok. Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt.